Hakkımızda

Tamamıyla kendine özgü tasarımıyla terapi ve masaj merkezimize girdiğiniz andan itibaren Huzurlu ,Sakin , Dinlendirici bir ortam sizi karşılıyor olacak. Merkezimiz tamamen dinlenmenize yönelik hazırlanmış olup ses sistemlerine kadar düşünülmüştür. Kendinize ayırdığınız özel zamanınızı en iyi şekilde değerlendirme amacıyla doğal Terapi odalarımız da renk seçeneğiniz bulunmakta olup vücudunuzda herhengi bir rahatsızlık varsa rezervazyon oluşturken terapi odalarımızı incelemenizi öneririz.Odalarımızda siz değerlı misafirlerimiz için aydınlatma da doğal himalaya tuzu kullanılır.Ses sistemımiz terapi deki misafirlerimizin rahatsız olmayacağı şekılde ayarlanmıştır. Profesyonel UZMAN TERAPİSTLERİMİZ den hizmet alacaksınız.

Hipokrat, insanların ilk tedavi şeklinin masaj olduğunu söyler. Çünkü ağrıyan bir yerinizi veya bir yere çarpan herhangi bir uzvumuzu hemen ellerimizle ovarız. Masajın temel uygulamalardan olan bu hareketleri, kimsenin öğretmesine gerek olmadan fıtri bir refleksle yaparız. Vücudumuzun dış yüzeyi, hareket eden eklemlerimizin arası, kaslarla sarılmıştır. Hayatımızı devam ettirirken, aktif, pasif her durumda kaslar çalışmaktadır. Günlük hayatta yanlış duruş pozisyonları sebebiyle bel, sırt, boyun, kol ve bacakta ağrı ve tutulmalar meydana gelir. Gün boyu ayakta durmaktan, masa başında, bilgisayar önünde çalışmaktan oluşan ağrılar, insan hayatında önemli sıkıntılara sebep olur. Her ağrı, insanda az çok ber depresyon meydana getirir. Yorgunlukla artan bu ağrılar, en sık bel, sırt, boyun, omuz, kol ve bacak kasları tutulmasıyla ortaya çıkar. Görülme sıklığı yaşla birlikte artar. Masaj, ağrıyı azaltarak yorgunluğu gidermeye yardımcı olur. Ağrıyı hafiflettiği için de, stresli insanları rahatlatır.


Neden Biz ?

Öz Çınar Terapi Masaj Olarak

* Terapistlerimiz Sadece uzmanlık eğitimi ve sertifika aldığı teknık hizmeti uygular.
* Terapi masaj seans uygulamalarımızda kişilerin cilt tipine uygun ve rahasızlık durumuna göre yağ kullanılır.

Öz Çınar Terapi Masaj Olarak

* Sağlığınız için her türlü tedbiri aldığımızdan emin olabilir,İçiniz rahat bi şekilde masaj terapilerimize gelebilirsiniz.
* Her zaman Siz Değerli Misafirlerimiz için Temiz,Güvenli ve Profesyonel bir ortam sağlamak en önemli AMACIMIZDIR.
* Şehrin ortasında, Kolay ulaşım imkanı sunuyoruz.

Öz Çınar Terapi Masaj Olarak

* Rezarvasyon oluştururken 60 dk ,90 dk, 120 dk lık Terapi seansları alabilir,Size sunulan hizmetin keyfini sürebilirsiniz.
* Herkese hitap eden Terapi ve Masaj Merkezimize günlük koşturmaca ve iş stresinden yorulan , yeniden pozitif enerji depolamak , hayatı dolu dolu yaşamak için sizleri arınmaya bekliyoruz.

Çalışma Saatlarimiz

Sabah : 10:00 Akşam : 22:00

Ve haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.