Hizmetlerimiz

Sıcak Mum Masajı

Aromaterapi mumları bitkilerin, çiçeklerin ve ağaçların eteri yağlarının kokulandırdığı özel mumlardır. Sıcak Mum Masajı, masaj yağı olarakta kulanılmasının yanı sıra, çok iyi bir vücut nemlendiricisi olma özelliğine sahip aromatik mumların, eritilerek vücunuza uygulandığı dinlendirici bir masaj türüdür. Teninizde yoğun nemlendirici formülü, benzersiz kokusu ile mumun çok ötesinde olan Aura mumları, Soya, E Vitamini, Omega 3 ve 6 içerir.

Cilt ısısına yakın erime derecesiyle ılık masaj yağına dönüşürken içerdiği aromaterapik yağların kokusu sizi bambaşka bir dünyaya götürerek, farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar.
Mum Yağı, vücut tarafından absorbe edildiğinde cilde hoş bir dokunuş, yumuşaklık, esneklikle beraber bir koku kazandırır. İçerdiği saf aromatik yağların olumlu etkisi ile rahatlatıp dinlendirirken ,cildinizi doğal güzelliğine kavuşturur.

Seans Fiyatı:

170TL

Rezervasyon

Sıcak Taş Masajı

Sıcak taş masajı, volkanik lav taşlarının sıcak suda ısıtılarak vücudun belli kilit noktalarına koyulmasına uygulanan bir masaj çeşididir. Bu taşlar sıcağı uzun süre koruma özellikleriyle vücut üzerinde termoterapi etkisi yaratarak kan dolaşımını hızlandırmakta, vücudun daha fazla oksijenle temasa geçmesini sağlayarak metabolizmayı hızlandırmaktadır. Bu bakım sadece bedensel değil, aynı zamanda ruhsal ve zihinsel olarak da rahatlama sağlar. Sıcak taşlar, terapist tarafından masaja başlamadan önce vücudun belli kilit noktalarına yerleştirilir.
Ardından aromatik öz yağlardan da faydalanılan masaj uygulanır. Taşlardan emilen ısı, kan dolaşımının hızlanmasını ve dolayısıyla kasların, dokuların ve hücrelerin daha çok oksijenle beslenmesini (Termoterapi) sağlar. Ayrıca lav taşlarının su içinde ısıtılması nedeniyle, suyun terapi özelliğinden de (Hidroterapi) yararlanılır.

Seans Fiyatı:

170TL

Rezervasyon

Refleksoloji

Refleksoloji, ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle bu refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azaltılmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açar.
Refleksoloji'nin temelinde, rahatsızlıkların enerjinin belli bir yerde bloke olmasından kaynaklandığı tezi yatar. Bu ilaçsız terapi, beden fonksiyonlarını normalleştirerek vücudun kendi kendini iyileştirme mekanizmasını harekete geçirir.
Refleksoloji tekniğiyle, bütün vücuda masaj yapmadan stresi vücuttan uzaklaştırmak, rahatlamayı ve dinlenmeyi sağlamak mümkündür.

Seans Fiyatı:

170TL

Rezervasyon

Derin Doku Masajı

Derin Doku masajı, hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masaj türüdür. Masaj sırasında sert bası uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır. Derin doku masajı artrit, eklem ağrıları gibi çeşitli sorunlar yaşayan kişilere tavsiye ediliyor. Kronik ağrılara, spor faaliyetlerinden sonra bedendeki sızılara bu tür masaj tavsiye ediliyor. Derin doku masajı bedenin doğal dengesine kavuşmasına ve baş, omuzlar ve hara noktası ve bacakların hizalanmasında yardımcı olur. Bedendeki düzensiz ve dengesiz dağılım kronik ağrılara ve beden ve zihin uyumundan uzaklaşmaya sebep olur. Derin doku masajı bedensel, psikolojik ve ruhsal rahatlamak, blokajları çözmek, enerji akımını uyarmak için harika bir yöntemdir.

Seans Fiyatı:

140TL

Rezervasyon

Aromaterapi Masajı

Aromaterapi, bitkilerde bulunan uçucu yağlarla yapılan tedavi sistemine verilen addır. Burada söz konusu olan uçucu yağlar oda sıcaklığında buharlaştıkları için, “eterik yağ” veya “esans” olarak da isimlendirilirler.Aromaterapi yönteminin en büyük özelliği, bedensel savunma mekanizmalarım hızlandırarak vücudu bir bütün olarak iyileştirmesidir. Aramoterapide kullanılan 46 yağ vardır. Bu yağlar güneş ışığından etkilendikleri için koyu renk şişelerde muhafaza edilirler. Yüzde yüz konsantre durumunda bulunan bitkisel yağlar, avokado yağı, badem yağı, buğday özü yağı. zeytin yağı, üzüm çekirdeği yağı gibi yağlarla birlikte kullanılır. Bitkisel yağların cilt üzerine direkt kullanılabilmeleri için, yoğun olduklarından yardımcı yağlarla yumuşatılmaları gereklidir. Aromaterapi, bitkilerden elde edilen yağların kullanımına dayanan doğal bir tedavi yöntemidir.

Seans Fiyatı:

170TL

Rezervasyon

Anti Stres Masajı

Bu masaj tipinde önemli olan hareketin yavaş ve de ritmik bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Masajın kişiler üzerinde kas gevşetici bir özelliği vardır. Yukarıdan başlayarak yumuşak bir şekilde aşağı doğru inişler yapılır bu sayede ise vücudunuzdaki dokular ve kaslar tamamen gevşeyecektir. Anti stres masajı vücutta yüz,baş,boyun,sırt ayak tabanını kapsar vücudunuzda oluşabilecek gerilimleri de anında giderir. Kısaca shiatsu masajı olarakta bilinen bu masaj yalnız ülkemizde değil dünyada da büyük bir ilgiye sahiptir. Stres, günümüzde küçük büyük her bireyin maruz kaldığı, psikolojik çöküklük, baskı ve engelleme yaratan olumsuz bir duygu biçimidir. Kişiler stresli oldukları dönemlerde oldukça agresif, sinirli ve hırçın bir yapıya dönüşürler.

Seans Fiyatı:

140TL

Rezervasyon

Klasik Masaj

Aynı zamanda isveç masaj olarak da adlandırılan bu yöntem tüm masaj çeşitleri arasında belki de en çok kullanılan teknik. Klasik masajın uygulama alanı deri ve deri altındaki kaslardır. Bu dokularda oluşan etki hem masajın yapıldığı yerde görülür hem de sinir sistemi ve vücut sıvıları aracılığı ile vücudun diğer bölgelerine dağılır. Terapi uzmanı bu masajda kasları yoğurup itiyor veya ovuşturuyor. Bu teknik kan dolaşımı düzeltip zayıf kasları uyarıyor ve vücudu ısıtıyor. Daha sonraki "Friksiyonlar" yani ovuşturmalar bir travma veya koşma sonrası oluşan kas düğümlerini çözmeye yarıyor. Bu hareketler kas liflerine çapraz veya dairesel şekilde uygulanmakta. 1813 yılında İsveçli eskrim şampiyonu ve lise ögretmeni Per Henrik Ling tarafından geliştirilmiş ve Ling bu yöntem sayesinde yakalandığı romatizma hastalığını tedavi etmiş. İsveç usulü masaj anatomik ve fizyolojik temeller üzerine kurulmuş ilk modern sistematik masaj tekniği olarak karşımıza çıkmıştır.

Seans Fiyatı:

140TL

Rezervasyon

Klasik Sırt Masajı

Gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir, ağrı ve tutulmaları engeller. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici, hızlı ve çabuk hareketlerle de canlandırıcı etki yapar. Omuz kasları: Omuz bölgesine masaj yapmadan evvel, masajı yapacağınız kişinin uygun pozisyonda olmasına özen gösterin. Bu kasların en uzunu boyundan omuza doğru uzanan kastır. Herkes bu bölgeye masaj yapılmasından keyif alır. Kürek kemiği: Omuz kaslarından sonra kürek kemiğine geçilmelidir. Bütün konsantrasyonunuzu kürek kemiğiyle omurga arasındaki boş alana yoğunlaştırılmalı. Parmak uçlarınızla bu boşlukta ileri geri, seri ve yumuşak hareketlerle devam edilmelidir. Omurga: Son olarak da baş parmağın omurganın tam ortasına uygulanan masajla devam edilmeli. İleri geri seri hareketlerle masaj yapılmalıdır. Ancak sadece dokuya yapılmalı, kemiğe dokunmadan yapılmalıdır. Omurga kemiklerine masaj yapmamaya özen göstermelisiniz.

Seans Fiyatı:

140TL

Rezervasyon

Shiatsu Masajı

Japonca “parmakla bastırmak” anlamına gelir Şiatsu. Bir tür enerji masajı olarak tanımlanabilir. Elle tedavi yöntemlerinin bir sentezidir. Çin kökenli “akupresör” , Japon kökenli “anma masajı” ve modern tıbbı birleştirmiştir. Halk tıbbından gelmektedir. Beden enerjisi ile çalışan bu masaj, enerji tıbbı dalına girer. Şiatsu masajı insana hafiflik, huzur, ve dinçlik verir. Kas dokusunun esnekliğini arttırmaya yarar. Şiatsu masajı baş ve sırt ağrılarına iyi gelir. Zihni berraklaştırır ve düşünme hızınızı artırır. Bilinen yan etkisi yoktur. Çocuklara yapılan shiatsu nun pek çok faydası bulunmaktadır. Çocuklardaki uyku problemleri, kabızlık , hazımsızlık , hırçınlık , sinirlilik , stres , depresyon , baş ağrısı , migren ve bunun gibi şikayetler shiatsu masajı ile giderilebilir. Ayrıca çocukların bağışıklık sistemleri güçlendirilebilir.

Seans Fiyatı:

140TL

Rezervasyon